ARIS projekto informacinė diena Vilniuje

Lietuvos kompiuterininkų sąjungos vardu norime Jus pakviesti į ARIS projekto metu sukurto Dirbtinio intelekto kurso pristatymą, kuris vyks metu šių metų vasario 17 d. nuo 9 val. iki 13 val., Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete 102 auditorijoje esančioje Naugarduko g. 24. Renginio programą galite rasti čia.

Dirbtinio intelekto kursą kūrė Katalonijos politechnikos universitetas (Universitat Politechnika de Catalunya, UPC, www.upc.edu), kuris yra didžiausias ir prestižiškiausias technologijos mokslų universitetas Katalonijoje, ir Nacionalinės tyrimų tarybos (Consiglio Nazionale delle Ricerche, ISTC) Kognityvinių mokslų ir technologijų institutas (CNR, www.istc.cnr.it), kuri yra iškiliausia kognityvinių mokslų tyrimų institucija Italijoje. 

Renginio metu trys pranešėjai supažindins Jus su dirbtiniu intelekto kurso turiniu ir jo mokymo medžiaga, apžvelgs dirbtinio intelekto ir giliojo mokymosi tendencijas, bei pristatys informaciją apie robotų humanoidų ir dirbtinio intelekto ryšį. 

 Renginys yra nemokamas, o registracija į renginį vyks likus 30 min iki pranešimų pradžios. Daugiau informacijos apie internetinį dirbtinio intelekto kursą ir jo medžiagą galite rasti čia: 

https://www.openlearning.com/courses/artificial-intelligence-ai-skills-for-ict-professionals/?cl=1

https://aris-project.eu/results-outputs/aris-learning-units